Vztahy jako naše zrcadlo Program

13-15.4.2018

27657184_1953910051305049_5321395482592858694_n.jpg

Seminář lektorky Radky Svobodové. Každý vztah je jedinečný, ale zároveň podléhá zákonům o energetické rovnováze. Jak žít v harmonii sami se sebou, abychom dokázali tvořit smysluplné a obohacující vztahy, jaké je hierarchické uspořádání v rodinném systému a jak se naučit dobře komunikovat, se můžete dozvědět na našem víkendovém setkání.

Přitažlivost mezi mužem a ženou je způsobena rozdílností mezi nimi. Muž a žena jsou dva odlišné světy, které se přitahují na základě polarity, kdy naše vědomí touží po splynutí protikladů.

Tatáž rozdílnost mezi námi, která na začátku působí tak magneticky a přitažlivě, však po určité době způsobí konflikt, boj a nedorozumění. Proto je tak důležité naučit se porozumět jazyku svého partnera a komunikovat způsobem, který bude všechna nedorozumění a konflikty překonávat, namísto toho, aby je prohluboval.

Kvalita našich vztahů se odvíjí od toho, jak moc si dovolíme převzít odpovědnost za naše vlastní výzvy a emoční zranění. Pokud jsme schopni převzít zodpovědnost za vlastní prožívání vztahu, můžeme naše vztahy posunout směrem k důvěře a skutečné lásce. Dokud však myslíme a jednáme jako oběť, nemůžeme se svým stavem nic dělat, protože se vzdáváme možnosti ovlivňovat naše prožívání a dáváme svoji moc a sílu do rukou druhých.

Každý vztah v našem životě nás může posunout na cestě osobního růstu, pochopíme-li základní principy zrcadlení a zdravé komunikace.

V každém vztahu je důležité uvědomit si vlastní zodpovědnost za svoji část. Efektivní komunikací potom můžeme nastavovat své hranice tak, abychom se cítili příjemně a zároveň druhému nezpůsobovali zbytečnou bolest a utrpení.

V blízkých vztazích prožíváme zaplétání našich energií s druhým člověkem a pokud nemáme správně vymezené a pojmenované role, které jsou pro vztah důležité, můžeme se stát obětí manipulace nebo sami manipulovat. Vztah je živý organismus a je důležité při něm sledovat svůj vlastní vývoj, abychom se nestali rigidními a nepodléhali zaběhaným stereotypům.

Jak rozpoznáme manipulaci a jak se jí můžeme bránit?

Kde se bere důvěra a nedůvěra?

Co jsou emoční zranění a jak je můžeme uzdravit?

Jaké jsou základní rozdíly v prožívání ženské a mužské polarity?

Co je to zrcadlení a co se díky němu můžeme naučit?

Proč je důležité mít sebevědomí a jak jej můžeme podporovat?

Proč zamilovanost nestačí?

Každý vztah je jedinečný, ale zároveň podléhá zákonům o energetické rovnováze. Jak žít v harmonii sami se sebou, abychom dokázali tvořit smysluplné a obohacující vztahy, jaké je hierarchické uspořádání v rodinném systému a jak se naučit dobře komunikovat, se můžete dozvědět na našem víkendovém setkání.

Abychom získali vlastní vhled a prožitek, budeme pracovat s tělem, hudbou a individuální konstelační technikou.

Seminář je vhodný pro páry, rodinné příslušníky, přátele i jednotlivce od 18 let

Předběžná cena: Studenti a nezaměstnaní do 26 let ... 2580,-Kč, ostatní ... 2880,-Kč (V ceně ubytování na pokojích (příplatek za peřiny s povlečením 140,-Kč, za samostatný pokoj pokud bude volný 520,-Kč/akce), plná penze, program v průběhu celého víkendu, materiální zabezpečení akce, parkování v areálu, využití soukromé hospůdky atd.

Předem se vybírá nevratná záloha ve výší 1 202,-Kč (V případě neúčasti je možné za sebe najít náhradu). Kurz má omezený počet účastníků. Po naplnění se uzavírá a příjmají se jen náhradníci.

V případě nahlášení se dvojce (i kamarádů) je cena ve zvýhodněné výši, tedy - 300,-Kč/osoba.

Případné dotazi k akci směřuj na email: modry.kamen@centrum.cz, tel: 603 375 481 (Robby)

----------------------------------

Lektorka o sobě:

Společně žijeme s přítelem Taranem a dcerkou. Tvoříme svůj život tak, abychom v něm nalézali radost a hlubší smysl. Žili jsme několik let v komunitách, ve spojení s přírodou a učili se od indiánských a rostlinných průvodců práci se živly a osobnímu i duchovnímu rozvoji.

Náš vztah nás naučil zdravé komunikaci a uzdravili jsme si mnohá emoční zranění a negativní vzorce myšlení, které jsme si nesli z předchozích období našeho života. Jako výsledek naší společné práce jsme vytvořili program nazvaný Vztahy jako naše zrcadlo, kde pracujeme se skupinami, páry i jednotlivci a provázíme člověka do jeho vnitřního světa.

www.moje-vztahy.cz

https://www.facebook.com/mojevztahy/

Pomocí individuálních konstelačních technik a práce s tělem je možné nahlédnout pod povrch našeho běžného způsobu myšlení a prožívání a dotknout se svých potlačených a nevědomých částí. Tím dochází k hlubšímu pochopení a přijetí sebe sama, nalézání důvěry v sebe i život.

Společně také tvoříme hudbu, hrajeme písně z celého světa, které jsou součástí léčivých ceremonií a některé z nich překládáme do rodného jazyka.


Druh: Prožitková
Strava: můžete si vybrat
Místo: CHKO Moravský kras
Pořádající ZČ nebo klub: ZČ HB Modrý kámen
Účastnický poplatek (Kč): od 2580
Přihlášení a kontakt: Robby
Telefon: 603375481
Email: modry.kamen@centrum.cz
Web: svycarna.eu/node/794
Přílohy: 27657184_1953910051305049_5321395482592858694_n.jpg

Filtr akcí