Workshop jóga a akrojóga Program Akce Příroda

20-22.4.2018 Sraz: 18:00

yoga_education.jpg

Víkendová akce nejen o józe a akrojóze.

Odpočinkový víkend, pomoc přírodě, spousta zábavy a nadšení lidé stejně jako vy. To vše a mnohem více na vás čeká na netradiční Brontosauří víkendovce.

PRO KOHO JE AKCE URČENA
Víkendovka je určena pro všechny nadšence, příznivce ale i úplné začátečníky, kteří se chtějí naučit a nebo vyzkoušet něco nového.

Akce je rozdělena do dvou hlavních kategorií - jóga a akrojóga. Účastník si vybírá preferovanou kategorii při vyplňování přihlášky.

JÓGA
Účastníci vytvoří menší skupinu - o maximálně osmi lidech. Hlavní částí bude tvořit Ashtanga Vinyasa jóga a práce s vlastním tělem. Lekce budou přizpůsobeny pokročilosti studentů, fyzickému a aktuálnímu zdravotnímu stavu.

AKROJÓGA
Účastníci budou rozděleny do několika skupin podle zkušeností. Na své si tak přijdou úplní začátečníky i pokročilý, zároveň menší počet účastníků ve skupině zaručuje individuální přístup a větší přínos pro všechny skupiny.

I přestože je akrojóga především párová akrobacie, není nutné/potřebné se přihlašovat a nebo účastnit akce v páru. (Nicméně: pár nutně nemusí být žena/muž, lze cvičit i muž/muž nebo žena/žena...:-))

WEBOVÉ STRÁNKY AKCE
https://sites.google.com/view/brontosaurus-namaste/%C3%BAvodn%C3%AD-informace

PŘIHLÁŠKY
https://goo.gl/forms/iRdq3oLYL3x5I1b72


Druh: Sportovní
Pomůžeme s: V plánu je natírání laviček, ruských kuželek a další kreativní činnosti. Možná zkusíme i kosou posekat louku.
Strava: můžete si vybrat
Místo: Mníšek pod Brdy
Věk: od 18 do 40 let
Pořádající ZČ nebo klub: RC HB Praha
Organizátorský tým: Aďka, Ája, Fanda, Honza, Kristý, Martin, Michal a Natka
Účastnický poplatek (Kč): 250 Kč
Přihlášení a kontakt: Ája Romanovská
Telefon: 774801763
Email: namaste@brontosaurus.cz
Web: sites.google.com/view/brontosaurus-namaste/%C3%BAvod
Přílohy: yoga_education.jpg

Filtr akcí