Značkařský tábor Ukrajina 2018 Program PsB

1-15.7.2018

Ukrajina 2017-58_3.jpg vesnicky zivot.jpeg Nevšední, netradiční, neotřelý, ale zároveň mající smysl, zábavný, plný nových zážitků a poznání. Nejen takový je značkařský tábor na Zakarpatské Ukrajině. Budeme společně značit nové i udržovat již vyznačené turistické trasy přes vesničky i vrcholky hor a polonin s dechberoucími výhledy. Značení podle českých norem na Zakarpatí má již dlouholetou tradici a je turisty hojně využíváno. Po celou dobu tábora budeme bydlet a pohybovat se v ukrajinských vesnicích v každodenním kontaktu s místními, díky čemuž budete mít možnost nasát ukrajinskou kulturu přímo z první ruky.


Doprava je společná autobusy a vlaky až na Ukrajinu. V průběhu tábora budeme bydlet ve vesnicích Koloçava, Mižhirja a Volovec odkud budeme chodit značit. Neznačí se všechny dny tábory a jsou vyhrazeny dny pro poznávání okolí, místního života a společny program. Součástí tábora je i 3 denní puťák přes zakarpatské hřebeny.
Na táboře byl i natočen dokument České televize http://www.ceskatelevize.cz/porady/1095913550-nedej-se/415235100161009-ukrajinsky-rozcestnik/. O Zakarpatské Ukrajině a značení si můžete přečíst zde: http://www.podkarpatskarus.net/index.htm. A na některé naše vyznačené trasy se můžete podívat na mapy.cz :)
Druh: Dobrovolnická
Pomůžeme s: Značení turistických tras na Zakarpatské Ukrajině dle systému KČT
Čas věnovaný práci: Denně se budete práci věnovat asi 8 hodin. Obvykle se však nepracuje všechny dny.
Ubytování: ve vlastním stanu
Strava: vegetariánská
Místo: Zakarpatská Ukrajina
Věk: od 15 do 99 let
Pořádající ZČ nebo klub: Karavela
Organizátorský tým: Hana Rosová, Kristína Studená, Gabriela Studená, Ondřej Svoboda
Účastnický poplatek (Kč): 3800-5000 Kč
Přihlášení a kontakt: Hana Rosová
Telefon: 606356650
Email: karpatskou.stezkou@gmail.com
Přílohy: Ukrajina 2017-58_3.jpg
vesnicky zivot.jpeg

Přihláška na akci

Filtr akcí