Jak si vybrat akci

V našem kalendáři akcí najdeš široký výběr letních akcí Hnutí Brontosaurus. Která je pro tebe ale nejlepší? Tady je pár tipů, jak si vybrat akci dle svého gusta.

1) Podívej se na termín. Zásadní je, mít na akci čas. Pokud ti to přesně nevyjde, nezoufej a podívej se, je-li možné přijít v průběhu akce (nebo se zeptej organizátorů).

2) Podívej se na téma akce. Každá akce nabízí zážitkový program, který je často tematicky zaměřený. Je tvým šálkem čaje fantasy? Není problém. Nebo raději vyjedeš na usedleji tábornickou akci? Máme tu pro tebe na výběr.

3) Jaká je na akci dobrovolnická pomoc? Drtivá většina akcí má v programu dobrovolnickou pomoc v lokalitě, kde se nachází. Vyber si takovou, která ti bude vyhovovat. Najdeš tu vše od oprav na zámku přes pomoc handicapovaným zvířatům nebo kosení luk. Akce se liší i objemem plánované práce.

4) Vem v potaz svůj zdravotní stav. Pokud trpíš alergií na pyl, práce na louce asi nebude pro tebe. To samé platí u zvířat. Princip je všude stejný.

5) Když ti něco není jasné, napiš organizátorům. U každé akce je kontakt, kam můžeš nezávazně napsat, máš-li jakýkoli dotaz.

Nejbližší akce

  • Tábory
  • Víkendovky
  • Kluby

Žádná data pro tento dotaz!